Про автора проєкту

Елена

Сайт знаходиться в процесі перекладу контенту українською мовою. Дякую за розуміння!

Рада вітати вас на моєму сайті!

Моє ім'я Олена Літковська, я консультант з пошуку роботи та розвитку кар'єри, сертифікований коуч за стандартами ICF та дипломований практичний психолог, тренер.

Понад 10 років тому я остаточно змінила свій статус із найманого працівника на консультанта із незалежною приватною практикою. Цей крок був закономірним у моєму професійному розвитку, і зараз я рада, що весь багаж моїх знань та досвіду я використовую, щоб допомагати моїм клієнтам реалізовувати їх професійні цілі.

Зараз я працюю з клієнтами в основному дистанційно, бо війна розкидала нас по світу, і багато хто шукає роботу в нових містах, в інших країнах. Це непростий шлях для кожного, хто змушений був зробити релокацію всього життя, але я бачу силу духу кожного українця і українки, яка допоможе нам відстояти нашу Свободу!

Я рада, що ви зайшли на мій сайт! То ж познайомимось ближче)))

Мій професійний шлях

6 років досвіду викладання та проведення тренінгів як у сфері освіти (державні та приватна школи, педагогічний коледж) так і в комерційній сфері (корпоративний університет в стаховій компанії, в сфері послуг, продажу beauty-продукції тощо).

Мене завжди цікавили передові технології та нові інструменти у справі, якою я займалась. Коли я викладала в школі, цікавилась розвитком пам'яті та методами ейдетики, використовувала їх у своїй роботі. Паралельно працювала психологом в педколеджі – проводила практикуми, тренінги та ділилась своїми розробками з майбутніми вчителями.

Сфера бізнесу дала мені ще один напрямок для професійного росту - практичний майданчик для розробки та проведення тренінгів з продажу та комунікацій. А ще я познайомилась з технологією коучинга.

8 років у HR-сфері в усіх її ланках - кадрове діловодство, рекрутинг, оцінка та навчання персоналу, внутрішні комунікації, HR-менеджмент.

В HR-сфері я пройшла гарну школу життя в атмосфері конкуренції та зрозуміла, що мене найбільше цікавить навчання персоналу та внутрішній PR. Це ті напрямки, де я можу використовувати свої знання та навички в педагогіці та практичній психології. У компанії, де я працювала, на той момент стартував проєкт «Корпоративний університет», в якому я й почала працювати як методист та внутрішній тренер.

14 років приватної практики - коуч з особистої ефективності, розкриття потенціалу, досягнення цілей та консультант з пошуку роботи та розвитку кар'єри. 

В моїй роботі завжди багато спілкування, я ціную глибоку та особистісно-продуктивну співпрацю. Моя приватна практика консультування дарує мені той заряд енергії та творчого натхнення, яке може подарувати тільки «своя» справа та улюблена робота.

Я стаю «свідком успіху» своїх клієнтів, якого вони досягають завдяки коуч-сесіям. В процесі коучингу кожна людина усвідомлює свої сильні сторони, розкриває свій потенціал та бачить шляхи реалізації своїх цілей та мрій, позитивних змін у житті. Я вдячна кожному за довіру, готовність змінюватись та сміливість у пошуку та втіленні цілей та ідей!

6 років роботи в форматі free-lance у сфері запуску та адміністрування інтернет-проєктів (персональні та корпоративні сайти, внутрішній сайт, сайти-магазини).

Це моє хобі та моя творча активність для "розвантаження мозку". Мені цікаво створювати і втілювати ідеї, брати участь у розробці дизайнів, покращувати функціонал, наповнювати сайти якісною та корисною інформацією. Когось така рутинна робота втомлює, а я відпочиваю, коли працюю з інформацією. На моїх очах народжується новий продукт!

Мої результати

870

годин консультацій

індивідуальних коуч-сесій

700

Складених резюме

співбесід, що їх успішно пройшли мої клієнти

45

авторських тренінгів

практикумів, майстер-класів та вебинарів

4

Книги

щодо особистої ефективності (2 друкованих видання і 2 електронних)

200

Статей

на тему розуміння, розвитку себе та реалізації свого потенціалу

Моя освіта

Дві вищі освіти

 • КНУ ім.Т.Шевченка, магістр, соціальна педагогіка
 • НПУ ім.М.П Драгоманова, спеціаліст, практична психологія

Курси, тренінги, конференції, семінари

 • Сертифікований курс "Професійний коучинг" за стандартами ICF (International Coaching Federation), МКГ "Живе Діло", Алла Задніпровська
 • Курс "Як знайти роботу своєї мрії", 6-тижневий он-лайн курс від Rabota.ua, Тетяна Пашкіна та Людмила Колб
 • Курс "Inspiring Leadership through Emotional Intelligence", Case Western Reserve University, Cleveland, Ohio, дистанційне навчання, profesor Richard Boyatzis
 • Курс "Глибинна профорієнтація через тестування "ПрофКомпас", Центр розвитку особистості "Свідомість", Сторожик Олександр Васильович
 • Тренінговий курс «Психологічні типи за К.Юнгом та методи візуального типування», практикум-центр «Соціон», Тетяна Педан
 • Конференція "Все найкраще – дітям!" (дитяча психологія, педагогіка та розвиток дитини)
 • Майстер-клас «Як діяти, щоб ваші накази виконувалися», InforManager, Валерій Глубоченко
 • Тренінг «Управління результатами», МКГ «Живе Діло», Оксана Грабар
 • Тренінг «Психологія продажів», ТК «Training Force», Вікторія Кучерчук
 • Тренінговий курс «Мотивація персоналу», Інститут економіки, права та систем управління Пісоцьких
 • Круглий стіл "Як виграти війну за талант?" 3-денна конференція, KMBS
 • Курс «Організація підприємницької діяльності. Бізнес-планування», Навчально-діловий центр Інституту підготовки кадрів при Святошинському РЦЗ
 • Тренінги «Управління часом», «Методи пошуку та підбору персоналу», Брінькова Наталія
 • Сертифікований курс "Адміністративний менеджмент", навчальний центр "Де-Леан"
 • Практикум "Техніки психологічного консультування", проф. Бондаренко О.Ф.
 • Тренінговий курс «Психологічна допомога у тренінгу», к. п. наук Хоружій С.М.
 • Повний тренінговий курс «Школа Ейдетики» з розвитку когнітивних процесів, Антощук О.В.
 • Тренінги особистісного зростання та майстер-класи: «Спонтанний танець» (розкриття внутрішнього творчого потенціалу особистості), «Природа конфлікту та шляхи його вирішення», «Мистецтво людських взаємин» тощо.

Відгуки клієнтів

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'xsl' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: